15 minut

tema je zaklenjena

delfinaa  

član od: 5.8.2011

sporočila: 12

tema odprta - 29. apr 2012 18:17 | ogledi: 7.600 | odgovori: 4

POZDRAVLJENI!

KER SEM CEŽ CEL DAN ZAPOSLENA MORAM OBROKE PRIPRAVLJATI ZELO NA HITRO. PREDLAGAM NEKE VRESTE "AKCIJO". NASLOV TEME JE 15 MINUT. RECEPTI KI BI JIH SPREJEMALI SO RECEPTI KATERIH PRIPRAVA TRAJA 15 MINUT ALI MANJ. TAKO BI VSI TISTI, KI SMO ZELO ZAPOSLENI NAŠLI NAČIN S KATERIM BI OBROKE SKUHALI HITRO IN TUDI DOBRO. ČE VAM BO ZAMISEL VŠEČ BOM ZELOOO VESELA.

 

HVALA

 

                                                                                                                    DELFINA

delfinaa

maja junovic  

član od: 21.1.2012

sporočila: 3

29. apr 2012 18:20

Zamisel se mi zdi odlična. Tudi jaz sem zelo zaposlen mamica in bi z veseljem sprejela in oddala kakšne enostavne recepte. Ampak zanima me kje bi zbirali recepte?

maja junovic

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4528

29. apr 2012 18:38

, kako, kje bi zbirale? Pa saj je že zbrano!

Greš v "Podrobno iskanje", pod rubriko "čas priprave" poiščeš željeno, če te je volja, izbereš še kategorijo, podkategorijo....skratka, morje izbire je že, še več je bo, če boste/bomo dodajale recepte.

lp

mzm

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. apr 2012 19:22

Delfina, pa ne da ti je v tvoji silno intenzivni agendi ušlo že vrsto let staro pravilo, da uporaba samih velikih črk v elektronski komunikaciji pomeni vpitje? Daj capslocks dol, bo šlo?

Vendelina jr.

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

29. apr 2012 20:35

Ker obstaja obsežna zbirka 12000 receptov, ki se jo lahko še obogati, res ni nobene potrebe po posebni rubriki oz. temi z recepti, ker bi prihajalo do podvajanja in nepreglednosti.



Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti